پرسش های متداول

پرسشهای متداول
عملکرد این سرویس دقیقا چی هست؟
این سرویس برای افزایش اعضای نمایشی(غیرواقعی) در کانال به کسانی که قصد دارند با نشان دادن تعداد مخاطب بیشتر در کانال خودشون، باعث بشن تا مطالب اجتماعی درج شده در کانال مورد بازدید بیشتری قرار بگیره، کمک خواهد کرد تا تعداد اعضایی که می خواهند را انتخاب کنند و آیدی کانال را بدهند، اعضای غیرواقعی اضافه خواهند شد.

این کاربران غیرواقعی چه فرقی با کاربران واقعی دارن؟
کاربران غیرواقعی دارای نام هستند ولی در واقع سیاهی لشگر هستند! فقط باعث می شوند تعداد اعضای کانال شما بیشتر دیده شود، ولی واقعا کاربر نیستند.

کاربردش چیه؟
برای دعوت و جذب مخاطبین بیشتر کانال های نوپا تاثیر به سزایی دارد، کاربران اغلب به کانال هایی که عضو بیشتری دارند توجه خواهند کرد. قصد ما این است که به مدیران کانال هایی که تازه تشکیل می شوند و با تعداد انگشت شماری عضو مواجه هستند، کمک کنیم تا به وسیله استفاده از این سرویس به صورت موقت، در مراحل شروع به فعالیت، کانالی با تعداد اعضای قابل قبول داشته باشند که بدینوسیله مطالب اجتماعی و آموزنده آنان مورد توجه قرار بگیرد و به دلیل کمبود اعضای اولیه، فعالیت و تلاش آنان دچار بی توجهی و ناکامی نگردد.

از کجا بدونم سرویستون کار می کنه؟
شما میتونید با ۴۵۰ تومن نا قابل و و برای فقط تعداد ۱۰ عضو غیرواقعی روی یک کانال جدید بدون عضو که جدیدا درست کردید یا یکی از کانال های جدید خودتون که آمار ممبرش دسدتون هست  سرویس رو تست کنید. اگه ۴۵۰ دونه تومن هم نمیتونید ریسک کنید پس بهتره فعالیت تو فضای مجازی رو کنار بزارید

آیا افزوده شدن اعضا در زمان خاصی انجام میشه و باید منتظر باشم ؟
نه خیر، این سیستم تنها سیستم اتوماتیک هست که در اینترنت وجود دارد و افزوده اعضا به کانال بلافاصله بعد از پرداخت آنلاین و دریافت درخواست شما شروع میشود و به صورت اتوماتیک سرورهای ما اعضا را اضافه میکنند و افزودن هر ۱۰۰۰ عضو به طور متوسط بین ۲۵ تا ۴۵ دقیقه زمان می برد.

آیا مطالب ویوو هم میشوند ؟
در سرویس ما در هنگام ادد شدن ممبرهای غیرواقعی ۳۰ مطلب آخر کانال هم ویوو میشوند یعنی علاوه بر آمار ممبر تعداد  آمار ویوو ۳۰ مطلب آخر  هم افزایش می یابد. تنها محدودیت در این مورد در خصوص پست های فیلم هست اگر در بین ۳۰ مطلب آخر کانال فیلم پست کرده باشید ویووو ها تا اون مطلب فیلم انجام میشه و قبل از اون ویوو نمیشه.

آیا مطالب جدید هم توسط کاربران نمایشی ویو میشن؟
خیر، کاربران نمایشی هنگام اضافه شدن به کانال ۳۰ پست آخر را ویو می کنند و آمار بازدید ۳۰ پست آخر زیاد می شود (مگر اینکه قبل از ۳۰ عضو، یکی از پست ها فیلم باشه) و پست هایی که بعد از اد شدن کاربران گذاشته می شود توسط آن ها دیده نخواهد شد.

واضح است که این سرویس نباید مورد سوءاستفاده ی تبلیغاتی برای کسب درآمد نامشروع شود. چون در این صورت اقدام کننده، مشمول کلاه برداری خواهد بود و مسوولیت عواقب قانونی به عهده خودش می باشد.
اکیدا توصیه می شود، دوستانی که با افزایش غیر واقعی اعضای کانال قصد دریافت وجه تبلیغاتی دارند، از این سرویس صرف نظر کرده و به هیچ وجه استفاده نکنند، در صورت مشاهده سرویس آنها بدون استرداد وجه لغو خواهد شد.
امیدواریم با استفاده صحیح مبتنی بر رعایت اخلاق اجتماعی، در جهت بهبود روابط جامعه مخاطب و هم افزایی کارآمد همکاری کنید تا نه تنها از نتایج مطلوب آن خوشنود باشید، بلکه مشوق ما در ارائه سرویس های متنوع دیگر گردید.

موفق باشید