رباط افزایش ویو پست های تلگرام

  • خانه
  • /
  • رباط افزایش ویو پست های تلگرام

 

 

سلام دوستان

پکیجی که امروز براتون آماده کردم آموزش ساخت یک ربات افزایش ویو هست.

با این پکیج شما میتونید برای پست های تلگرامی خودتون ویو جمع کنید. در کمتر از ۵ دقیقه میتونید برای یک پست تلگرام بیش از ۱کا ویو جمع کنید.

روشی که ما براتون آماده کردیم تا بتونید این رباط رو بسازید ساده ترین روش ممکن هست. به طوری که بدون کامپیوتر هم میتونید این ربات رو بسازید.

روش ارائه شده توسط ما نیازی به پرداخت پول برای سرور و… نبوده و تمامی مراحل به طور کاملا رایگان انجام میشود! که ارزش پکیج مارا بالا میبرد!

کانال های تلگرام روز به روز در حال افزایش هستند و مهمترین دقدقه مدیران کانال ها بازدید از پست های آنها و تعداد کاربران کانالشان است. اگر شما هم مدیر یک کانال تلگرامی هستید و به دنبال یک راه رایگان برای افزایش ویو پست های تلگرامی خود هستید ما این پکیج رو به شما پیشنهاد میکنیم.

یک بار خرج کنید! درست خرج کنید.

دیگر لازم نیست برای افزایش اعضای کانال خود هزینه های گزاف بپردازید.

همچنین میتونید از این راه به کسب درآمد بپردازید. مثلا بازدید پست های یک کانال رو به عهده بگیرید و در ازای افزایش ویو پست های آن کانال هزینه دریافت کنید.

همچنین چالش های مختلفی در کانال ها برگزار میشود که میتونید با داشتن این ربات بدون هیچ نگرانی نفر اول بشید و جایزه چالش رو از آن خود کنید.

 

برخی امکانات ربات:

امکان افزودن چند مدیر به ربات برای مدیریت

امکان تعیین سطح دسترسی مدیر

امکان بروز رسانی سریع ربات به اخرین ورژن برای بروز شدن امکانات و افزوده شدن امکانات جدید

امکان ذخیره کردن مخاطب هایی ک در کانال هایی ک در گروه ها و کانال ها به اشتراک گذاری میشوند و دریافت همه مخاطبین به صورت فایل

امکان ارسال یک متن به پیوی یک فرد خاص

امکان تغییر سریع نام و آیدی ربات به نام دلخواهتان

امکان جمع اوری لیست لینک های سالم سوپر گروه ها و دریافت آنها به صورت فایل

امکان افزودن همه ی مخاطبین ربات به گروه مورد نظر شما ( مناسب برای ساختن گروه های تبلیغاتی و بالا بردن سریع ممبر های آن )

دارای راهنمای کامل برای چگونگی استفاده از ربات

 

آموزش ویدئویی کامل ساخت و استفاده از ربات نیز افزوده شد!